BETONSOFT CONCRETE MIXING PLANT AUTOMATION SOFTWARE

Hakkımızda

GÜRİŞ İş Makinaları Endüstri A.Ş. ; 1984 yılında GÜRİŞ İthalat İhracat ve Pazarlama A.Ş. adıyla kurularak, GÜRİŞ Holding bünyesine katılmıştır. 2010 yılında GÜRİŞ İş Makinaları Endüstri A.Ş. adını alan firma, kuruluş yıllardan itibaren ülke ve dünya gerçeklerini doğru analiz ederek, beton santralleri ve kırma eleme tesisleri üzerine yoğunlaşmıştır.

Kendi alanında, dünya çapında bir çok başarıya imza atan GÜRİŞ İş Makinaları Endüstri A.Ş. diğer Holding Şirketleri ile birlikte, Holding’in bu günlere gelmesinde önemli katkılarda bulunmuştur.

Beton Santralleri ve Kırma Eleme Tesisleri üzerinde uzmanlaşan GÜRİŞ İş Makinaları Endüstri A.Ş., bu konuda güncel teknolojiyi yakalamakla kalmamış, dünya çapında bu teknolojiyi kendi markası ile geliştiren ve üreten, kuruluşlardan birisi haline gelmiştir. Sabit ve mobil beton santrallerinin yanı sıra, kırma eleme tesislerinin ihtiyaca göre geliştirilmesi ve anahtar teslimi kurulmaları konusunda da, rakiplerinin ötesine geçmeyi başarmış ve dünya çapında faaliyet gösterir hale gelmiştir.

BetonSoft;

Betonsoft, Güriş Endüstri’nin beton santralleri konusundaki deneyim ve bilgi birikimini esas alarak geliştirdiği, her türlü beton santralini kontrol edebilecek yeteneğe sahip teknolojik bir üründür. Kurulumunda yapılacak parametrik ayarlarla, tesislere göre değişebilecek bir çok özellik programa tanıtılabilmektedir.

Misyonumuz

Her firma gibi GÜRİŞ in de amacı büyümektir.

Ancak GÜRİŞ , bu büyümeyi de bir denge içinde ve her şeyden evvel güvenilirliğini koruyarak sürdürecektir.

Vizyonumuz

Kurumsallaşmış yapı, yetişmiş insan gücümüzle çağdaş teknolojiyi yakalamak ve daha uygun hale getirmek.

Eğitim faaliyetlerine önem vermek.

Dünya standartlarına uygun, kaliteli ve güvenilir hizmet sunmak.

 
#
Tamam